Praca w Holandii - Pracownik produkcji

Kontakt z kontakt

Telefon : 512730257

Kontakt przez e-mail

Formularz kontaktowy

Anuluj

Firma z branży automotive poszukuje osób na stanowisko pracowników produkcji.
Miejsce pracy: Almere, Holandia

Wymagania:
-Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
-Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
-Umiejętność czytania instrukcji w systemie firmy
-Samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
-Gotowość do pracy w zespole
-Podpisanie umowy w Warszawie lub Tarnowie

Zakres obowiązków:
-Etykietowanie produktów
-Pakowanie towarów
-Sprawdzanie jakości produktów
-Obsługa linii produkcyjnej
-Przestrzeganie norm ilościowych
-Realizacja planu produkcji
-Weryfikacja poprawnego działania urządzeń

Oferujemy:
-Stawkę godzinową 11 EUR/Netto
-Umowę zlecenie
-Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca wykonywania pracy
-Opiekę Koordynatora na miejscu
-Ubrania robocze
-Możliwość długofalowej współpracy

Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową do podjęcia wyzwania, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy wsparcie w adaptacji oraz szkolenie na stanowisku pracy.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: sabami@kontakt.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 512 730 257 lub 791 126 763

Zapraszamy do aplikowania!

W CV prosimy umieścić jedną z poniższych klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przedstawienia mojej kandydatury w trwającym procesie rekrutacji.
lub
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przedstawienia mojej kandydatury w trwającym procesie rekrutacji oraz pozostawieniu ich w bazie Administratora na potrzeby przyszłych rekrutacji, którymi mógłbym być zainteresowany po uprzednim przedstawieniu mi oferty.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wysłana na : 28/12/2023, Numer ogłoszenia , 6 odsłon, Edycja

« LAKIERNIK/BLACHARZ - praca w Niemczech